QS18VN6AF100
DigiKey raktári szám
2170-QS18VN6AF100-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
QS18VN6AF100
Leírás
PHOTO SEN 20-100MM NPN
Gyártói standard átfutási idő
5 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Háttérelnyomás Optikai érzékelő 3,937" (100mm) NPN - fényre kikapcsoló (DO)/fényre bekapcsoló (LO)
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
QS18VN6AF100 modellek
Termékadatok
Szűrés hasonló termékekre
Kategória
Kimeneti polaritás
NPN - fényre kikapcsoló (DO)/fényre bekapcsoló (LO)
Gyártó
Banner Engineering Corporation
Fényforrás
Piros (660nm)
Sorozat
Csatlakozás módja
kábel
Csomagolás
Tasak
Védettség
IP67, NEMA 6P
Alkatrész státusza
Aktív
Kábel hossza
78,74" (2m)
Érzékelési mód
Háttérelnyomás
Potenciométer típusa
állítható
Érzékelési távolság
3,937" (100mm)
Üzemi hőmérséklet
-20°C ~ 70°C
Tápfeszültség
10V ~ 30V