Q4XTULAF300-Q8
DigiKey raktári szám
2170-Q4XTULAF300-Q8-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
Q4XTULAF300-Q8
Leírás
SENSOR OPTICAL 4-11CM ANALOG
Gyártói standard átfutási idő
6 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Optikai érzékelő 0,98" ~ 11,81" (3 ~ 30cm) analóg Kimenet
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
Q4XTULAF300-Q8 modellek
Kategória
Érzékelési távolság
0,98" ~ 11,81" (3 ~ 30cm)
Gyártó
Banner Engineering Corporation
Kimenet típusa
analóg
Sorozat
Tápfeszültség
12V ~ 30V
Csomagolás
Doboz
Üzemi hőmérséklet
-10°C ~ 50°C