Q2XABLAF100-Q
DigiKey raktári szám
2170-Q2XABLAF100-Q-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
Q2XABLAF100-Q
Leírás
SENSOR, ADJ FLD, 100MM, 10-30VDC
Gyártói standard átfutási idő
6 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Háttérelnyomás Optikai érzékelő 0,709" ~ 3,937" (18mm ~ 100mm) NPN/PNP - fényre bekapcsoló (LO)
Kimeneti polaritás
NPN/PNP - fényre bekapcsoló (LO)
Sorozat
Fényforrás
Piros (680nm)
Csatlakozás módja
csatlakozó, M8
Védettség
IP67
Érzékelési mód
Háttérelnyomás
Potenciométer típusa
állítható, 3 fordulatú potenciométer
Érzékelési távolság
0,709" ~ 3,937" (18mm ~ 100mm)
Üzemi hőmérséklet
-25°C ~ 50°C
Tápfeszültség
10V ~ 30V