PGPS5000PSIG-C-I-Q
DigiKey raktári szám
2170-PGPS5000PSIG-C-I-Q-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
PGPS5000PSIG-C-I-Q
Leírás
ANALOG PRESSURE SENSOR, 5000PSI
Gyártói standard átfutási idő
6 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Nyomásérzékelő 5000psi (34473,79kPa) Apa - 1/4" (6,35mm) NPT 4 ~ 20mA Henger, menetes
Kategória
Pontosság
±0,5%
Tápfeszültség
9V ~ 30V
Sorozat
Csatlakozónyílás mérete
Apa - 1/4" (6,35mm) NPT
Üzemi nyomás
5000psi (34473,79kPa)
Max. nyomás
20000psi (137895,15kPa)
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C
Kimenet
4 ~ 20mA