PGPC150PSIG-C-I-Q
DigiKey raktári szám
2170-PGPC150PSIG-C-I-Q-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
PGPC150PSIG-C-I-Q
Leírás
ANALOG PRESSURE SENSOR, 150PSI
Gyártói standard átfutási idő
5 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Nyomásérzékelő 150psi (1034,21kPa) Apa - 1/4" (6,35mm) NPT 4 ~ 20mA Henger, menetes
Kategória
Tápfeszültség
9V ~ 30V
Gyártó
Banner Engineering Corporation
Csatlakozónyílás mérete
Apa - 1/4" (6,35mm) NPT
Csomagolás
Doboz
Csatlakozócsonk kialakítása
Menetes
Alkatrész státusza
Aktív
Tulajdonságok
Hőmérséklet-kompenzált
Felhasználás
Ipari automatizálás
Végződtetés módja
Kábel csatlakozóval
Üzemi nyomás
150psi (1034,21kPa)
Max. nyomás
300psi (2068,43kPa)
Kimenet típusa
analóg áram
Üzemi hőmérséklet
-20°C ~ 70°C
Kimenet
4 ~ 20mA
Tokozás
Henger, menetes
Pontosság
±1%