K30PAF100AMGRY4Q
DigiKey raktári szám
2170-K30PAF100AMGRY4Q-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
K30PAF100AMGRY4Q
Leírás
INDICATOR, OPTIC SENSOR 100 MM
Gyártói standard átfutási idő
4 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Kerek, Gomb, Kupolás SPST-NO (egypólusú, egy áramkörös, alaphelyzetben nyitott) panelre szerelhető, Elülső 10 ~ 30VDC
Tápfeszültség
10 ~ 30VDC
Panelkivágás mérete
Kör alakú - 30,00mm átmérő
Üzemi hőmérséklet
-20°C ~ 50°C