K30PAF1000AMGRY3Q
DigiKey raktári szám
2170-K30PAF1000AMGRY3Q-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
K30PAF1000AMGRY3Q
Leírás
INDICATOR, OPTIC SENSOR 1000 MM
Gyártói standard átfutási idő
4 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Kerek, Gomb, Kupolás SPST-NO (egypólusú, egy áramkörös, alaphelyzetben nyitott) panelre szerelhető, Elülső 10 ~ 30VDC
Kategória
Megvilágítás típusa, színe
LED, zöld/piros/sárga
Gyártó
Banner Engineering Corporation
Tápfeszültség
10 ~ 30VDC
Sorozat
Válaszidő
120ms
Csomagolás
Doboz
Végződtetés módja
Csatlakozó (M12)
Alkatrész státusza
Aktív
Panelkivágás mérete
Kör alakú - 30,00mm átmérő
Rögzítés módja
panelre szerelhető, Elülső
Üzemi hőmérséklet
-20°C ~ 50°C