BP17-12-B1
BP17-12-B1
BP17-12-B1
DigiKey raktári szám
522-1014-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
BP17-12-B1
Leírás
BATTERY LEAD ACID 12V 17AH
Gyártói standard átfutási idő
22 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
12 V Szigetelt ólomsav (SLA, VRLA) Újratölthető elem (biztonsági) 17Ah
Kategória
Kapacitás
Gyrt.
Méretek
7,19" H. x 3,05" Sz. x 6,59" M. (182,5mm x 77,5mm x 167,5mm)