AWHW 10G-0202-T
AWHW 10G-0202-T
AWHW 10G-0202-T
DigiKey raktári szám
AE11232-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
AWHW 10G-0202-T
Leírás
CONN HEADER VERT 10POS 2.54MM
Gyártói standard átfutási idő
14 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Csatlakozó foglalat Furatszerelt 10 position 0,100" (2,54mm)
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
AWHW 10G-0202-T modellek
Kategória
Párosított érintkező hossza
0,224" (5,70mm)
Gyrt.
Érintkező tüske hossza
0,130" (3,30mm)
Csomagolás
Tálca
Szigetelés magassága
0,354" (9,00mm)
Alkatrész státusza
Aktív
Érintkező formája
négyzet
Csatlakozó típusa
Párosított érintkező bevonata
arany
Érintkező típusa
Párosított érintkező bevonatának vastagsága
Flash
Raszter (párosított rész)
Érintkező tüske bevonata
ón
Pozíciók száma
Érintkező anyaga
sárgaréz
Sorok száma
2
Szigetelés anyaga
polibutilén-tereftalát (PBT), üvegszálas
Sortávolság (párosított rész)
Tulajdonságok
kódoló horony
Lefoglalt pozíciók száma
mind
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 105°C
Kialakítás
Éghetőségi fokozat
UL94 V-0
Tokozás
Tokozott - 4 oldalról
Szigetelés színe
Szürke
Rögzítés módja
Névleges áram (Amper)
3A