AWG28-16/G-1/300
DigiKey raktári szám
AE16A-300-ND
123-AWG28-16/G-1/300-DS-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
AWG28-16/G-1/300
Leírás
CBL RIBN 16COND 0.039 GRAY 300'
Gyártói standard átfutási idő
20 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Enter Number of Feet in Order Quantity - Flat Ribbon Cable Gray 16 Conductors 0.039" (1.00mm) Flat Cable
Kategória
Köpeny színe
Gyrt.
Szalag vastagsága
0,035" (0,89mm)
Sorozat
Szalag szélessége
0,630" (16,00mm)
Csomagolás
Orsó
Digi-Spool™, folytonos tekercs
Köpeny anyaga
Poli-vinil-klorid (PVC)
Alkatrész státusza
Aktív
Feszültség
300 V
Kábel típusa
Szalagkábel
Üzemi hőmérséklet
-10°C ~ 105°C
Áramvezetők száma
16
Minősítések
UL-típusú 2651
Kivezetési raszter
Kábelér anyaga
vörösréz, ónozott
Hossz
300,0' (91,44m)
Szigetelési ellenállás
100Mohm