AFFC-050-50-076-11
DigiKey raktári szám
AE11346-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
AFFC-050-50-076-11
Leírás
CABLE FFC/FPC 50POS 0.5MM 3"
Gyártói standard átfutási idő
16 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
50 Pozíció FFC, FPC kábel 0,020" (0,50mm) 3,000" (76,20mm)
Kategória
Kivezetési raszter
0,020" (0,50mm)
Gyártó
Assmann WSW Components
Hossz
3,000" (76,20mm)
Csomagolás
Ömlesztve
Szigeteletlen érintkezők hossza
0,138" (3,50mm)