AFFC-050-06-051-11
DigiKey raktári szám
AE11323-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
AFFC-050-06-051-11
Leírás
CABLE FFC/FPC 6POS 0.5MM 2"
Gyártói standard átfutási idő
16 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
6 Pozíció FFC, FPC kábel 0,020" (0,50mm) 2,000" (50,80mm)
Kategória
Kivezetési raszter
0,020" (0,50mm)
Gyártó
Assmann WSW Components
Hossz
2,000" (50,80mm)
Csomagolás
Ömlesztve
Szigeteletlen érintkezők hossza
0,138" (3,50mm)