ADS15A-KG-TASB5
ADS15A-KG-TASB5
ADS15A-KG-TASB5
DigiKey raktári szám
AE10975-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
ADS15A-KG-TASB5
Leírás
CONN D-SUB PLUG 15POS R/A SOLDER
Gyártói standard átfutási idő
14 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
15 Pozíció D-Sub dugó, tűsorok csatlakozó
Kategória
Perem kialakítása
párosítási oldal, Anya biztosítócsavar (4-40)
Gyrt.
Végződtetés
forraszanyag
Csomagolás
Tálca
Csatlakozóház anyaga, bevonata
Acél, ónbevonatú
Alkatrész státusza
Aktív
Érintkező bevonata
arany
Csatlakozási szabvány
Éghetőségi fokozat
UL94 V-0
Csatlakozó típusa
dugó, tűsorok
Névleges áram (Amper)
3A
Pozíciók száma
Hátlaptól mért távolság
0,590" (14,99mm)
Sorok száma
2
Tulajdonságok
rögzítőpecek (panelhez), földelőhornyok
Rögzítés módja
Névleges feszültség
250V