A-TB508-OQ03CH megvásárolható, de általában nincs raktáron.
Phoenix Contact
Raktáron: 8 470
Phoenix Contact
Raktáron: 2 117
TE Connectivity AMP Connectors
Raktáron: 587
Raktáron: 40
Raktáron: 98
World Micro Inc
Raktáron: 375
Ehhez nincs kép: A-TB508-OQ03CH
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
A-TB508-OQ03CH
DigiKey raktári szám
A-TB508-OQ03CH-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
A-TB508-OQ03CH
Leírás
TERM BLOCK HDR 3POS 5.08MM
Részletes leírás
3 érintkezős kapocsléc Foglalat, tűsorok, Tokozott (4 oldalról) 0,200" (5,08mm) 90°, derékszögű Furatszerelt
EDA / CAD modellek
A-TB508-OQ03CH modellek
Kategória
Rögzítés módja
Furatszerelt
Áramerősség (UL)
20 A
Feszültség (UL)
300 V
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 115°C
Pozíciók száma
3
Pozíciók száma szintenként
3
Érintkező anyaga
sárgaréz
Kivezetési raszter
0,200" (5,08mm)
Érintkezővég hossza
0,138" (3,50mm)
Szigetelés magassága
0,335" (8,51mm)