A-TB500-OQ04CH megvásárolható, de általában nincs raktáron.
Phoenix Contact
Raktáron: 3 933
TE Connectivity AMP Connectors
Raktáron: 0
Phoenix Contact
Raktáron: 70
Ehhez nincs kép: A-TB500-OQ04CH
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
A-TB500-OQ04CH
DigiKey raktári szám
A-TB500-OQ04CH-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
A-TB500-OQ04CH
Leírás
TERM BLOCK HDR 4POS 5MM
Részletes leírás
4 érintkezős kapocsléc Foglalat, tűsorok, Tokozott (4 oldalról) 0,197" (5,00mm) 90°, derékszögű Furatszerelt
EDA / CAD modellek
A-TB500-OQ04CH modellek
Kategória
Áramerősség (UL)
20 A
Feszültség (UL)
300 V
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 115°C
Típus
Foglalat, tűsorok, Tokozott (4 oldalról)
Párosított érintkezőfelület bevonata
ón
Pozíciók száma
4
Pozíciók száma szintenként
4
Érintkező anyaga
vörösréz
Kivezetési raszter
0,197" (5,00mm)
Érintkezővég hossza
0,138" (3,50mm)
Szigetelés magassága
0,335" (8,51mm)