A-TB500-OQ03CH megvásárolható, de általában nincs raktáron.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Similar
Phoenix Contact
Raktáron: 8 470
Adatlap
Similar
Phoenix Contact
Raktáron: 2 117
Adatlap
TE Connectivity AMP Connectors
TE Connectivity AMP Connectors
Raktáron: 587
Raktáron: 40
Raktáron: 98
Amphenol Anytek
Amphenol Anytek
World Micro Inc
Raktáron: 375
Ehhez nincs kép: A-TB500-OQ03CH
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
A-TB500-OQ03CH
DigiKey raktári szám
A-TB500-OQ03CH-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
A-TB500-OQ03CH
Leírás
TERM BLOCK HDR 3POS 5MM
Gyártói standard átfutási idő
20 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
3 érintkezős kapocsléc Foglalat, tűsorok, Tokozott (4 oldalról) 0,197" (5,00mm) 90°, derékszögű Furatszerelt
EDA / CAD modellek
A-TB500-OQ03CH modellek
Kategória
Áramerősség (UL)
20 A
Gyártó
Assmann WSW Components
Feszültség (UL)
300 V
Csomagolás
Ömlesztve
Szín
zöld
Alkatrész státusza
Aktív
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 115°C
Típus
Foglalat, tűsorok, Tokozott (4 oldalról)
Párosított érintkezőfelület bevonata
ón
Pozíciók száma
3
Éghetőségi fokozat
UL94 V-0
Pozíciók száma szintenként
3
Érintkező anyaga
vörösréz
Szintek száma
1
Ház anyaga
Termoplasztikus
Kivezetési raszter
0,197" (5,00mm)
Érintkezővég hossza
0,138" (3,50mm)
Foglalat iránya
90°, derékszögű
Szigetelés magassága
0,335" (8,51mm)