A-QM64ABT
DigiKey raktári szám
123-A-QM64ABT-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
A-QM64ABT
Leírás
CONN DIN HDR 64POS
Gyártói standard átfutási idő
14 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
64 pozíciós DIN csatlakozó Foglalat, tűsorok arany Furatszerelt
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
A-QM64ABT modellek
Kategória
Kialakítás
Q
Gyártó
Assmann WSW Components
Szint, osztály
3
Sorozat
Rögzítés módja
Furatszerelt
Csomagolás
Tálca
Végződtetés
forraszanyag
Alkatrész státusza
Aktív
Tulajdonságok
polaritásvédett
Csatlakozó típusa
Foglalat, tűsorok
Érintkező bevonata
arany
Pozíciók száma
64
Érintkező bevonatának vastagsága
Flash
Lefoglalt pozíciók száma
mind
Névleges áram (Amper)
2A
Kivezetési raszter
0,100" (2,54mm)