LCC250-12U-4P
DigiKey raktári szám
454-1490-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
LCC250-12U-4P
Leírás
AC/DC CONVERTER 12V 250W
Gyártói standard átfutási idő
16 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
zárt AC/DC-átalakítók 1 Kimenet 12V 90 ~ 264VAC Bemenet
Kategória
Felhasználás
ITE (kereskedelmi), orvosi
Gyrt.
Szigetelési feszültség
4 kV
Sorozat
Hatásfok
91%
Csomagolás
Ömlesztve
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C (teljesítménycsökkenéssel)
Alkatrész státusza
Aktív
Tulajdonságok
állítható kimenet, alaplemez, IP64, PFC, távoli BE/KI, távoli érzékelés, univerzális bemenet
Típus
zárt
Rögzítés módja
lemezre szerelhető
Kimenetek száma
1
Méretek
7,00" H. x 4,00" Sz. x 1,48" M. (177,8mm x 101,4mm x 37,6mm)
Bemeneti feszültség
90 ~ 264VAC
Tanúsítvány
CB, CE
Feszültség - 1. kimenet
12V
Min. terhelés szükséges
No
Áram - 1. kimenet
20.8 A