CSU550AP-3
DigiKey raktári szám
CSU550AP-3-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
CSU550AP-3
Leírás
AC/DC CONVERTER 2X12V 550W
Gyártói standard átfutási idő
16 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Előlap AC/DC-átalakítók 2 Kimenet 12V 12V 90 ~ 264VAC Bemenet
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
CSU550AP-3 modellek
Kategória
Áram - 2. kimenet
2.5 A
Gyrt.
Teljesítmény (Watt)
Sorozat
Felhasználás
ITE (kereskedelmi)
Csomagolás
Ömlesztve
Hatásfok
94%
Alkatrész státusza
Aktív
Üzemi hőmérséklet
0°C ~ 50°C (teljesítménycsökkenéssel)
Típus
Előlap
Tulajdonságok
Kimenetek száma
2
Rögzítés módja
Állványra szerelhető
Bemeneti feszültség
90 ~ 264VAC
Méretek
7,28" H. x 2,89" Sz. x 1,57" M. (185,0mm x 73,5mm x 40,0mm)
Feszültség - 1. kimenet
12V
Tanúsítvány
BSMI, CB, CCC, cUL KC, TUV, UL
Feszültség - 2. kimenet
12V
Min. terhelés szükséges
No
Áram - 1. kimenet
45 A