QS81XXR12
DigiKey raktári szám
679-3383-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
QS81XXR12
Leírás
LED PNL IND RED DIFF 10MM SLDR
Gyártói standard átfutási idő
18 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
LED Jelzőlámpa piros diffúz 30° 12V 20mA Forrasztószem
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
QS81XXR12 modellek
Kategória
Feszültség
12V
Gyártó
APEM Inc.
Áram
20mA
Sorozat
Panelkivágás formája
Kerek
Csomagolás
Ömlesztve
Panelkivágás mérete
0,315" (8,00mm)
Alkatrész státusza
Aktív
Lencse mérete
10,00mm átmérő