QRM85BXXG12E
DigiKey raktári szám
679-2804-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
QRM85BXXG12E
Leírás
LED PNL IND GREEN DIFF 5MM LEADS
Gyártói standard átfutási idő
18 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
LED Jelzőlámpa zöld diffúz 60° 12V 20mA Vezetékek - 7,87" (200,00mm)
Kategória
Áram
20mA
Gyártó
APEM Inc.
Panelkivágás formája
Kerek
Sorozat
Panelkivágás mérete
0,32" (8,13mm)
Csomagolás
Tasak
Lencse mérete
5mm, T-1 3/4
Alkatrész státusza
Aktív
Lencse formája
Kerek lapos felső résszel
Típus
LED
Fényerősség
8mcd
Lámpa színe
zöld
Fényszög
60°
Lencse színe
zöld
Végződtetés módja
Vezetékek - 7,87" (200,00mm)
Lencse fényáteresztő képessége
diffúz
Védettség
IP67
Minősítések
DC
Alap típusszám
Feszültség
12V