Q8F3CXXG24E
DigiKey raktári szám
679-2821-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
Q8F3CXXG24E
Leírás
LED PNL IND GREEN DIFF 5MM LEADS
Részletes leírás
LED Jelzőlámpa zöld diffúz 100° 24V 20mA Vezetékek - 7,87" (200,00mm)
Kategória
Áram
20mA
Panelkivágás mérete
0,31" (7,87mm)
Csomagolás
Tasak
Lencse mérete
5mm, T-1 3/4
Fényerősség
8mcd
Lámpa színe
zöld
Lencse színe
zöld
Végződtetés módja
Vezetékek - 7,87" (200,00mm)
Feszültség
24V