Q8F1BXXG12E nincs raktáron és előrendelhető.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Paraméterek tekintetében egyenértékű
APEM Inc.
Raktáron: 79
Adatlap
LED Jelzőlámpa zöld diffúz 100° 12V 20mA Forrasztószem
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
Q Series LED indicators
Q8F1BXXG12E
DigiKey raktári szám
679-1516-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
Q8F1BXXG12E
Leírás
LED PNL IND GREEN DIFF 5MM SLDR
Gyártói standard átfutási idő
18 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Kategória
Áram
20mA
Gyártó
APEM Inc.
Panelkivágás formája
Kerek
Sorozat
Panelkivágás mérete
0,31" (7,87mm)
Csomagolás
Ömlesztve
Lencse mérete
5mm, T-1 3/4
Alkatrész státusza
Aktív
Lencse formája
Kerek lapos felső résszel
Típus
LED
Fényerősség
8mcd
Lámpa színe
zöld
Fényszög
100°
Lencse színe
zöld
Végződtetés módja
Forrasztószem
Lencse fényáteresztő képessége
diffúz
Védettség
IP67
Minősítések
DC
Alap típusszám
Feszültség
12V