Q14P1CXXB24E
DigiKey raktári szám
679-1647-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
Q14P1CXXB24E
Leírás
LED PNL IND BLU DIFF 10MM QUICK
Gyártói standard átfutási idő
18 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
LED Jelzőlámpa kék diffúz 100° 24V 20mA Gyorscsatlakozó - 0,110" (2,8mm)
Kategória
Áram
20mA
Gyártó
APEM Inc.
Panelkivágás formája
Kerek
Sorozat
Panelkivágás mérete
0,55" (13,97mm)
Csomagolás
Ömlesztve
Lencse mérete
10,00mm átmérő
Alkatrész státusza
Aktív
Lencse formája
Kerek kupolás felső résszel
Típus
LED
Fényerősség
540mcd
Lámpa színe
kék
Fényszög
100°
Lencse színe
kék
Végződtetés módja
Gyorscsatlakozó - 0,110" (2,8mm)
Lencse fényáteresztő képessége
diffúz
Védettség
IP67
Minősítések
DC
Alap típusszám
Feszültség
24V