Q14F3CZZRYG24E
DigiKey raktári szám
679-2884-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
Q14F3CZZRYG24E
Leírás
LED PNL IND GRN/RED/YW DIF 10MM
Részletes leírás
LED Jelzőlámpa zöld, piros, sárga diffúz 100° 24V zöld, 24V piros, 24V sárga 20mA zöld, 20mA piros, 20mA sárga Vezetékek - 7,87" (200,00mm)
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
Q14F3CZZRYG24E modellek
Kategória
Áram
20mA zöld, 20mA piros, 20mA sárga
Panelkivágás mérete
0,55" (13,97mm)
Csomagolás
Tasak
Lencse mérete
10,00mm átmérő
Fényerősség
30mcd zöld, 180mcd piros, 30mcd sárga
Lámpa színe
zöld, piros, sárga
Fényszög
100°
Lencse fényáteresztő képessége
diffúz
Végződtetés módja
Vezetékek - 7,87" (200,00mm)
Minősítések
DC
Védettség
IP67
Feszültség
24V zöld, 24V piros, 24V sárga