Q14F3CXXG24E
DigiKey raktári szám
679-2888-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
Q14F3CXXG24E
Leírás
LED PNL IND GREEN DIFF 10MM LDS
Részletes leírás
LED Jelzőlámpa zöld diffúz 100° 24V 20mA Vezetékek - 7,87" (200,00mm)
Kategória
Áram
20mA
Panelkivágás mérete
0,55" (13,97mm)
Csomagolás
Tasak
Lencse mérete
10,00mm átmérő
Fényerősség
5mcd
Lámpa színe
zöld
Fényszög
100°
Lencse színe
zöld
Végződtetés módja
Vezetékek - 7,87" (200,00mm)
Lencse fényáteresztő képessége
diffúz
Védettség
IP67
Minősítések
DC
Alap típusszám
Feszültség
24V