Q14F3BXXHR220E
DigiKey raktári szám
679-4156-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
Q14F3BXXHR220E
Leírás
LED PNL IND RED DIFF 16MM LEADS
Gyártói standard átfutási idő
18 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
LED Jelzőlámpa piros diffúz 220V 3mA Vezetékek - 7,87" (200,00mm)
Kategória
Feszültség
220V
Gyártó
APEM Inc.
Áram
3mA
Sorozat
Panelkivágás formája
Kerek
Csomagolás
Ömlesztve
Panelkivágás mérete
0,55" (14,00mm)
Alkatrész státusza
Aktív
Lencse mérete
16,00mm átmérő
Típus
LED
Lencse formája
Kerek lapos felső résszel
Lámpa színe
piros
Fényerősség
800mcd
Lencse színe
piros
Végződtetés módja
Vezetékek - 7,87" (200,00mm)