VWBO-4008000
DigiKey raktári szám
5900-VWBO-4008000-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
VWBO-4008000
Leírás
400-8000 MHZ OMNIDIRECTIONAL ANT
Gyártói standard átfutási idő
8 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
4,2GHz Állandó helyre szerelve, nagy teljesítmény, irányítatlan, jármű, széles sávú UWB monopól RF antenna 400MHz ~ 8GHz 5dBi N típusú anya csavaros rögzítés
Kategória
Sávok száma
1
Gyártó
Antenom Antenna Technologies
VSWR
2,5
Csomagolás
Doboz
Reflexiós veszteség
-7,36dB
Alkatrész státusza
Aktív
Erősítés
5dBi
RF család / szabvány
Ultraszéles sávú
Max. teljesítmény
200 W
Frekvenciacsoport
Ultraszéles sávú
Végződtetés
N típusú anya
Frekvencia (közép / sáv)
4,2GHz
Rögzítés módja
csavaros rögzítés
Frekvenciatartomány
400MHz ~ 8GHz
Max. magasság
7,874" (200,00mm)