SBS50RED-BK
DigiKey raktári szám
2243-SBS50RED-BK-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
SBS50RED-BK
Leírás
CONN HSG 2POS RED
Gyártói standard átfutási idő
6 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
2 pozíciós érintkezőkéses tápcsatlakozó nem nélküli piros
Kategória
Rögzítés módja
Lengő (soros)
Gyártó
Anderson Power Products, Inc.
Érintkező végződtetése
krimpelés
Sorozat
Szín
piros
Csomagolás
Ömlesztve
Rögzítés módja
Rugós rögzítésű
Alkatrész státusza
Aktív
Megjegyzés
Az érintkezőket külön lehet beszerezni
Csatlakozó típusa
nem nélküli
Névleges feszültség
600 V
Érintkező típusa
nem nélküli
Névleges áram (Amper)
50 A
Pozíciók száma
2
Szigetelés anyaga
polikarbonát (PC)
Sorok száma
1
Üzemi hőmérséklet
-20°C ~ 105°C