LTC6905HS5-100#TRPBF
DigiKey raktári szám
505-LTC6905HS5-100#TRPBFTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
505-LTC6905HS5-100#TRPBFCT-ND - Vágott szalag (CT)
505-LTC6905HS5-100#TRPBFDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
LTC6905HS5-100#TRPBF
Leírás
IC OSC SILICON 100MHZ SOT-23-5
Gyártói standard átfutási idő
10 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Oszcillátor, szilícium IC 100MHz TSOT-23-5
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
LTC6905HS5-100#TRPBF modellek
Kategória
Üzemi áram
8 mA
Gyártó
Analog Devices Inc.
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 125°C
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Tokozás
SOT-23-5 vékony, TSOT-23-5
Alkatrész státusza
Aktív
Gyártói tokozás
TSOT-23-5
Típus
Oszcillátor, szilícium
Rögzítés módja
Felületszerelt
Frekvencia
100MHz
Alap típusszám
Tápfeszültség
2,7V ~ 5,5V