LTC6655LNCHMS8-2.5#PBF
DigiKey raktári szám
505-LTC6655LNCHMS8-2.5#PBF-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
LTC6655LNCHMS8-2.5#PBF
Leírás
IC VREF SERIES 0.05% 8MSOP
Részletes leírás
Sorozat Referenciafeszültség IC ±0,05% 8-MSOP
EDA / CAD modellek
LTC6655LNCHMS8-2.5#PBF modellek
Kategória
Zaj (0,1Hz ~ 10Hz)
0,12ppmp-p
Gyártó
Analog Devices Inc.
Zaj (10Hz ~ 10kHz)
0,21ppmrms
Csomagolás
Csőtár
Bemeneti feszültség
13,2V
Üzemi áram
7,5mA
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 125°C (TA)
Kimeneti feszültség (min.)
2,5V
Tokozás
8-TSSOP, 8-MSOP (0,118", 3,00mm széles)
Kimeneti áram
5 mA
Tűrés
±0,05%
Alap típusszám
Hőmérsékleti koefficiens
5ppm/°C