LTC6655LNBHMS8-4.096#TRPBF
DigiKey raktári szám
505-LTC6655LNBHMS8-4.096#TRPBFTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
Gyártó
Gyártói cikkszám
LTC6655LNBHMS8-4.096#TRPBF
Leírás
IC VREF SERIES 8TSSOP
Gyártói standard átfutási idő
24 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Sorozat Referenciafeszültség IC ±0,025% 8-MSOP
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
LTC6655LNBHMS8-4.096#TRPBF modellek
Kategória
Zaj (0,1Hz ~ 10Hz)
0,12ppmp-p
Gyártó
Analog Devices Inc.
Zaj (10Hz ~ 10kHz)
0,21ppmrms
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Bemeneti feszültség
13,2V
Alkatrész státusza
Aktív
Üzemi áram
7,5mA
Referencia típusa
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 125°C (TA)
Kimenet típusa
rögzített
Rögzítés módja
Felületszerelt
Kimeneti feszültség (min.)
4,096V
Tokozás
8-TSSOP, 8-MSOP (0,118", 3,00mm széles)
Kimeneti áram
5 mA
Gyártói tokozás
8-MSOP
Tűrés
±0,025%
Alap típusszám
Hőmérsékleti koefficiens
2ppm/°C