LTC6655CHMS8-2.5#TRPBF | |
|---|---|
Gyártó | |
Gyártói cikkszám | LTC6655CHMS8-2.5#TRPBF |
Leírás | IC VREF SERIES 0.05% 8MSOP |
Gyártói standard átfutási idő | 10 hét |
Vevői azonosító | |
Részletes leírás | Sorozat Referenciafeszültség IC ±0,05% 8-MSOP |
Adatlap | Adatlap |
EDA / CAD modellek | LTC6655CHMS8-2.5#TRPBF modellek |
Kategória | Zaj (0,1Hz ~ 10Hz) 0,25ppmp-p |
Gyártó Analog Devices Inc. | Zaj (10Hz ~ 10kHz) 0,67ppmrms |
Csomagolás Szalag tekercsen (TR) Vágott szalag (CT) Digi-Reel® | Bemeneti feszültség 13,2V |
Alkatrész státusza Aktív | Üzemi áram 7,5mA |
Referencia típusa Sorozat | Üzemi hőmérséklet -40°C ~ 125°C (TA) |
Kimenet típusa rögzített | Rögzítés módja Felületszerelt |
Kimeneti feszültség (min.) 2,5V | Tokozás 8-TSSOP, 8-MSOP (0,118", 3,00mm széles) |
Kimeneti áram 5 mA | Gyártói tokozás 8-MSOP |
Tűrés ±0,05% | Alap típusszám |
Hőmérsékleti koefficiens 5ppm/°C |