LTC6655CHLS8-2.5#PBF
DigiKey raktári szám
LTC6655CHLS8-2.5#PBF-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
LTC6655CHLS8-2.5#PBF
Leírás
IC VREF SERIES 0.05% 8CLCC
Gyártói standard átfutási idő
11 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Sorozat Referenciafeszültség IC ±0,05% 8-CLCC (5x5)
EDA / CAD modellek
LTC6655CHLS8-2.5#PBF modellek
Kategória
Zaj (0,1Hz ~ 10Hz)
0,25ppmp-p
Gyártó
Analog Devices Inc.
Zaj (10Hz ~ 10kHz)
0,67ppmrms
Csomagolás
Tálca
Bemeneti feszültség
13,2V
Alkatrész státusza
Aktív
Üzemi áram
7,5mA
Referencia típusa
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 125°C (TA)
Kimenet típusa
rögzített
Rögzítés módja
Felületszerelt
Kimeneti feszültség (min.)
2,5V
Tokozás
8-CLCC
Kimeneti áram
5 mA
Gyártói tokozás
8-CLCC (5x5)
Tűrés
±0,05%
Alap típusszám
Hőmérsékleti koefficiens
5ppm/°C