LTC6655BHMS8-2.048#TRPBF
DigiKey raktári szám
505-LTC6655BHMS8-2.048#TRPBFTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
505-LTC6655BHMS8-2.048#TRPBFCT-ND - Vágott szalag (CT)
505-LTC6655BHMS8-2.048#TRPBFDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
LTC6655BHMS8-2.048#TRPBF
Leírás
IC VREF SERIES 0.025% 8MSOP
Gyártói standard átfutási idő
10 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Sorozat Referenciafeszültség IC ±0,025% 8-MSOP
EDA / CAD modellek
LTC6655BHMS8-2.048#TRPBF modellek
Kategória
Zaj (0,1Hz ~ 10Hz)
0,25ppmp-p
Gyártó
Analog Devices Inc.
Zaj (10Hz ~ 10kHz)
0,67ppmrms
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Bemeneti feszültség
13,2V
Üzemi áram
7,5mA
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 125°C (TA)
Kimeneti feszültség (min.)
2,048V
Tokozás
8-TSSOP, 8-MSOP (0,118", 3,00mm széles)
Kimeneti áram
5 mA
Gyártói tokozás
8-MSOP
Tűrés
±0,025%
Alap típusszám
Hőmérsékleti koefficiens
2ppm/°C