LTC4300-1IMS8#PBF
DigiKey raktári szám
505-LTC4300-1IMS8#PBF-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
LTC4300-1IMS8#PBF
Leírás
IC ACCELERATOR I2C HOTSWAP 8MSOP
Gyártói standard átfutási idő
15 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Puffer, Gyorsító 2 Csatorna 400kHz 8-MSOP
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
LTC4300-1IMS8#PBF modellek
Kategória
Csatornák száma
2
Gyártó
Analog Devices Inc.
Bemeneti kapacitás
10 pF
Csomagolás
Csőtár
Tápfeszültség
2,7V ~ 5,5V
Alkatrész státusza
Aktív
Üzemi áram
5,1mA
Típus
Puffer, Gyorsító
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C
Felhasználás
I2C - működés közben cserélhető
Rögzítés módja
Felületszerelt
Bemenet
2 vezetékes busz
Tokozás
8-TSSOP, 8-MSOP (0,118", 3,00mm széles)
Kimenet
2 vezetékes busz
Gyártói tokozás
8-MSOP
Adatátviteli sebesség (max.)
400kHz