LTC4120IUD-4.2#PBF
DigiKey raktári szám
LTC4120IUD-4.2#PBF-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
LTC4120IUD-4.2#PBF
Leírás
IC BATT CHG LI-ION 1CELL 16QFN
Gyártói standard átfutási idő
10 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Töltő IC Lítium-ion/polimer 16-QFN (3x3)
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
LTC4120IUD-4.2#PBF modellek
Kategória
Elempakk feszültsége
4,2V
Gyártó
Analog Devices Inc.
Max. tápfeszültség
40V
Csomagolás
Csőtár
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 125°C (TJ)
Felületszerelt
Akkumulátor technológia
Lítium-ion/polimer
Tokozás
16-WFQFN, szabadon lévő kontaktus
Cellák száma
1
Gyártói tokozás
16-QFN (3x3)
Töltési áram
Állandó - programozható
Alap típusszám
Max. töltési áram
400mA