LTC3807MPUDC#PBF
DigiKey raktári szám
505-LTC3807MPUDC#PBF-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
LTC3807MPUDC#PBF
Leírás
IC REG CTRLR BUCK 20QFN
Részletes leírás
Buck Szabályozó Pozitív Kimenet Feszültségcsökkentő DC-DC vezérlő IC 20-QFN (3x4)
EDA / CAD modellek
LTC3807MPUDC#PBF modellek
Kategória
Kapcsolási frekvencia
50kHz ~ 900kHz
Aktív ciklusidő (max.)
99%
Csomagolás
Csőtár
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 150°C (TJ)
Tokozás
20-WFQFN, szabadon lévő kontaktus
Gyártói tokozás
20-QFN (3x4)
Tápfeszültség (Ucc/Udd)
4V ~ 38V