LTC3807IUDC#PBF
DigiKey raktári szám
505-LTC3807IUDC#PBF-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
LTC3807IUDC#PBF
Leírás
IC REG CTRLR BUCK 20QFN
Gyártói standard átfutási idő
11 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Buck Szabályozó Pozitív Kimenet Feszültségcsökkentő DC-DC vezérlő IC 20-QFN (3x4)
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
LTC3807IUDC#PBF modellek
Kategória
Kapcsolási frekvencia
50kHz ~ 900kHz
Gyártó
Analog Devices Inc.
Aktív ciklusidő (max.)
99%
Csomagolás
Csőtár
Szinkrondetektor
Igen
Alkatrész státusza
Aktív
Órajel szinkronizáció
No
Kimenet típusa
Tranzisztormeghajtó
Vezérlési funkciók
Áramkorlát, engedélyező láb, programozható frekvencia, lágyindítás, jelkövetés
Funkció
Feszültségcsökkentő
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 125°C (TJ)
Kimeneti polaritás
Pozitív
Rögzítés módja
Felületszerelt
Topológia
Buck
Tokozás
20-WFQFN, szabadon lévő kontaktus
Kimenetek száma
1
Gyártói tokozás
20-QFN (3x4)
Kimeneti fázisok
1
Alap típusszám
Tápfeszültség (Ucc/Udd)
4V ~ 38V