LTC3807HFE#PBF
DigiKey raktári szám
LTC3807HFE#PBF-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
LTC3807HFE#PBF
Leírás
IC REG CTRLR BUCK 20TSSOP
Részletes leírás
Buck Szabályozó Pozitív Kimenet Feszültségcsökkentő DC-DC vezérlő IC 20-TSSOP-EP
EDA / CAD modellek
LTC3807HFE#PBF modellek
Kategória
Kapcsolási frekvencia
50kHz ~ 900kHz
Aktív ciklusidő (max.)
99%
Csomagolás
Csőtár
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 150°C (TJ)
Tokozás
20-TSSOP (0,173", 4,40mm széles), szabadon lévő kontaktus
Gyártói tokozás
20-TSSOP-EP
Tápfeszültség (Ucc/Udd)
4V ~ 38V