LTC3624IDD-3.3#PBF
DigiKey raktári szám
LTC3624IDD-3.3#PBF-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
LTC3624IDD-3.3#PBF
Leírás
IC REG BUCK 3.3V 2A 8DFN
Gyártói standard átfutási idő
11 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Buck Kapcsolóüzemű szabályozó IC Pozitív rögzített 3,3V 1 Kimenet 2A 8-WFDFN szabadon lévő kontaktus
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
LTC3624IDD-3.3#PBF modellek
Kategória
Bemeneti feszültség (max.)
17V
Gyrt.
Kimeneti feszültség (min.)
Csomagolás
Csőtár
Kimeneti áram
Alkatrész státusza
Aktív
Kapcsolási frekvencia
1MHz
Funkció
Feszültségcsökkentő
Szinkrondetektor
Igen
Kimeneti polaritás
Pozitív
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 125°C (TJ)
Topológia
Rögzítés módja
Felületszerelt
Kimenet típusa
Tokozás
Kimenetek száma
1
Gyártói tokozás
8-DFN (3x3)
Bemeneti feszültség (min.)
2,7V