LT6657BHMS8-1.25#PBF
DigiKey raktári szám
505-LT6657BHMS8-1.25#PBF-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
LT6657BHMS8-1.25#PBF
Leírás
IC VREF SERIES 0.1% 8MSOP
Részletes leírás
Sorozat Referenciafeszültség IC ±0,1% 8-MSOP
EDA / CAD modellek
LT6657BHMS8-1.25#PBF modellek
Kategória
Zaj (0,1Hz ~ 10Hz)
Analog Devices Inc.
Zaj (10Hz ~ 10kHz)
Bemeneti feszültség
1,5V ~ 40V
Üzemi áram
1,2mA
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 125°C (TJ)
Kimeneti feszültség (min.)
1,25V
Tokozás
8-TSSOP, 8-MSOP (0,118", 3,00mm széles)
Kimeneti áram
10 mA
Tűrés
±0,1%
Alap típusszám
Hőmérsékleti koefficiens
3ppm/°C