LT6657AHMS8-2.5#TRPBF
DigiKey raktári szám
505-LT6657AHMS8-2.5#TRPBFTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
505-LT6657AHMS8-2.5#TRPBFCT-ND - Vágott szalag (CT)
505-LT6657AHMS8-2.5#TRPBFDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
LT6657AHMS8-2.5#TRPBF
Leírás
IC VREF SERIES 0.1% 8MSOP
Gyártói standard átfutási idő
10 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Sorozat Referenciafeszültség IC ±0,1% 8-MSOP
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
LT6657AHMS8-2.5#TRPBF modellek
Kategória
Zaj (0,1Hz ~ 10Hz)
0,5ppmp-p
Gyártó
Analog Devices Inc.
Zaj (10Hz ~ 10kHz)
0,8ppmrms
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Bemeneti feszültség
3V ~ 40V
Alkatrész státusza
Aktív
Üzemi áram
1,2mA
Referencia típusa
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 125°C (TJ)
Kimenet típusa
rögzített
Rögzítés módja
Felületszerelt
Kimeneti feszültség (min.)
2,5V
Tokozás
8-TSSOP, 8-MSOP (0,118", 3,00mm széles)
Kimeneti áram
10 mA
Gyártói tokozás
8-MSOP
Tűrés
±0,1%
Alap típusszám
Hőmérsékleti koefficiens
1,5ppm/°C