LT6654AMPS6-4.096#TRMPBF
DigiKey raktári szám
505-LT6654AMPS6-4.096#TRMPBFTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
505-LT6654AMPS6-4.096#TRMPBFCT-ND - Vágott szalag (CT)
505-LT6654AMPS6-4.096#TRMPBFDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
LT6654AMPS6-4.096#TRMPBF
Leírás
IC VREF SERIES 0.05% TSOT23-6
Gyártói standard átfutási idő
10 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Sorozat Referenciafeszültség IC ±0,05% TSOT-23-6
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
LT6654AMPS6-4.096#TRMPBF modellek
Kategória
Zaj (0,1Hz ~ 10Hz)
2ppmp-p
Gyártó
Analog Devices Inc.
Zaj (10Hz ~ 10kHz)
2ppmrms
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Bemeneti feszültség
4,596V ~ 36V
Alkatrész státusza
Aktív
Üzemi áram
600µA
Referencia típusa
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C (TA)
Kimenet típusa
rögzített
Rögzítés módja
Felületszerelt
Kimeneti feszültség (min.)
4,096V
Tokozás
SOT-23-6 vékony, TSOT-23-6
Kimeneti áram
10 mA
Gyártói tokozás
TSOT-23-6
Tűrés
±0,05%
Alap típusszám
Hőmérsékleti koefficiens
10ppm/°C