LT3970EMS-3.3#TRPBF
DigiKey raktári szám
LT3970EMS-3.3#TRPBFTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
LT3970EMS-3.3#TRPBFCT-ND - Vágott szalag (CT)
LT3970EMS-3.3#TRPBFDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
LT3970EMS-3.3#TRPBF
Leírás
IC REG BUCK 3.3V 350MA 10MSOP
Gyártói standard átfutási idő
10 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Buck Kapcsolóüzemű szabályozó IC Pozitív rögzített 3,3V 1 Kimenet 350mA 10-TFSOP, 10-MSOP (0,118", 3,00mm széles)
EDA / CAD modellek
LT3970EMS-3.3#TRPBF modellek
Kategória
Bemeneti feszültség (max.)
40V
Gyrt.
Kimeneti feszültség (min.)
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Kimeneti áram
Alkatrész státusza
Aktív
Kapcsolási frekvencia
200kHz ~ 2,25MHz
Funkció
Feszültségcsökkentő
Szinkrondetektor
No
Kimeneti polaritás
Pozitív
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 125°C (TJ)
Topológia
Rögzítés módja
Felületszerelt
Kimenet típusa
Tokozás
Kimenetek száma
1
Gyártói tokozás
10-MSOP
Bemeneti feszültség (min.)
4,2V