LT3651IUHE-8.2#PBF
DigiKey raktári szám
LT3651IUHE-8.2#PBF-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
LT3651IUHE-8.2#PBF
Leírás
IC BATT CHG LI-ION 2CELL 36QFN
Gyártói standard átfutási idő
11 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Töltő IC Lítium-ion/polimer 36-QFN (5x6)
EDA / CAD modellek
LT3651IUHE-8.2#PBF modellek
Kategória
Max. töltési áram
4A
Gyártó
Analog Devices Inc.
Elempakk feszültsége
8,2V
Csomagolás
Csőtár
Max. tápfeszültség
32V
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 125°C (TJ)