LT3651EUHE-4.1#TRPBF megvásárolható, de általában nincs raktáron.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Paraméterek tekintetében egyenértékű
Analog Devices Inc.
Raktáron: 0
Adatlap
Analog Devices Inc.
Raktáron: 65
Adatlap
Raktáron: 0
Töltő IC Lítium-ion/polimer 36-QFN (5x6)
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
LT3651EUHE-4.1#TRPBF
DigiKey raktári szám
LT3651EUHE-4.1#TRPBF-ND - Szalag tekercsen (TR)
Gyártó
Gyártói cikkszám
LT3651EUHE-4.1#TRPBF
Leírás
IC BATT CHG LI-ION 1CELL 36QFN
Gyártói standard átfutási idő
10 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
EDA / CAD modellek
LT3651EUHE-4.1#TRPBF modellek
Kategória
Max. töltési áram
4A
Gyártó
Elempakk feszültsége
4,1V
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Max. tápfeszültség
32V
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 125°C (TJ)