LT3582EUD-12#PBF
DigiKey raktári szám
505-LT3582EUD-12#PBF-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
LT3582EUD-12#PBF
Leírás
IC REG BUCK BOOST 12V DL 16QFN
Gyártói standard átfutási idő
10 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Boost, Buck-boost Kapcsolóüzemű szabályozó IC Pozitív és negatív (kettős sín) rögzített ±12V 2 Kimenet 285mA (kapcsoló), 490mA (kapcsoló) 16-WFQFN, szabadon lévő kontaktus
EDA / CAD modellek
LT3582EUD-12#PBF modellek
Kategória
Bemeneti feszültség (max.)
5,5V
Gyrt.
Kimeneti feszültség (min.)
Csomagolás
Csőtár
Kimeneti áram
Alkatrész státusza
Aktív
Szinkrondetektor
No
Funkció
Feszültségnövelő
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 125°C (TJ)
Kimeneti polaritás
Pozitív és negatív (kettős sín)
Rögzítés módja
Felületszerelt
Topológia
Tokozás
Kimenet típusa
Gyártói tokozás
16-QFN (3x3)
Kimenetek száma
2
Alap típusszám
Bemeneti feszültség (min.)
2,55V