LT3062IDCB-3.3#TRMPBF
DigiKey raktári szám
LT3062IDCB-3.3#TRMPBFTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
LT3062IDCB-3.3#TRMPBFCT-ND - Vágott szalag (CT)
LT3062IDCB-3.3#TRMPBFDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
LT3062IDCB-3.3#TRMPBF
Leírás
IC REG LINEAR 3.3V 200MA 8-DFN
Részletes leírás
Lineáris feszültségszabályozó IC Pozitív rögzített 1 Kimenet 200mA 8-DFN (2x3)
Kategória
Nyugalmi áram (Iq)
90 µA
Gyrt.
Max. üzemi áram
10 mA
PSRR
73dB (120Hz)
Vezérlési funkciók
lágyindítás
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 125°C
Bemeneti feszültség (max.)
45V
Tokozás
8-WFDFN szabadon lévő kontaktus
Kimeneti feszültség (min.)
3,3V
Gyártói tokozás
8-DFN (2x3)
Dropout feszültség (max.)
0,53V / 200mA