LT3060HTS8-1.5#TRMPBF
DigiKey raktári szám
LT3060HTS8-1.5#TRMPBFTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
LT3060HTS8-1.5#TRMPBFCT-ND - Vágott szalag (CT)
LT3060HTS8-1.5#TRMPBFDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
LT3060HTS8-1.5#TRMPBF
Leírás
IC REG LIN 1.5V 100MA TSOT-23-8
Részletes leírás
Lineáris feszültségszabályozó IC Pozitív rögzített 1 Kimenet 100mA TSOT-23-8
EDA / CAD modellek
LT3060HTS8-1.5#TRMPBF modellek
Max. üzemi áram
4 mA
PSRR
77dB (120Hz)
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 150°C
Bemeneti feszültség (max.)
45V
Tokozás
SOT-23-8 vékony, TSOT-23-8
Kimeneti feszültség (min.)
1,5V
Gyártói tokozás
TSOT-23-8
Dropout feszültség (max.)
0,51V / 100mA